::Ostatnia wojna::

W świecie pełnym chaosu istnieją przedstawiciele "dwóch światów".
O wygranej zadecyduje ostatnia walka.
Po której stronie staniesz?

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-07-09 13:06:25

Kamishi

bożek miłości młodzieńczej

11964805
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 579

Leśny Trakt

Yue był chyba dobrym czarodziejem, bo nie było słychać ani koni, ani nie zostawialicie śladów. Jakby was nie było...
-I po raz kolejny boski Yue zagral na nosie magnatom z Savi!- stwierdził radośnie, pusząc się z dumy - Ale cudownie wyszły mi te iluzje, co? - spytał, wyszczerzając się do ciebie - No powiedz, byłaś niemal identyczna. Tamta miała tylko odrobinę dłuższe nogi - zażartował z wrodzoną sobie złośliwością. Powoli powinno przestać cię to wkurzać. Dało się do nie go przyzwyczaić...Poza tym będąc złośliwym Yue robił tak cudne minki, że mozna byłoby to uznać, przy odrobinie dobrych chęci, za urocze.

Offline

 

#2 2008-07-09 13:11:59

Allida

Nawrócony żor

2273582
Zarejestrowany: 2008-05-22
Posty: 344
Profesja: jasnowidz
Pochodzenie: nieznane
Rasa: żor
Miasto: Gallvadoes
Wiek: 94 lata

Re: Leśny Trakt

- Dość podobne te iluzje, tyle że trochę zaszczudłowate nogi mi zrobiłeś. Takie drabiniaste. A i twoje ksero miało ładniejszą fryzurę. - powiedziała z niewinną miną, po czym odwróciła głowę w przeciwną stronę. Chciała się odegrać, nie mogła być gorsza.
A ramiona dalej piekły niemiłosiernie.
(jazda bez trzymanki nie jest trudna, musi być dobrze ujeżdżony koń i jezdziec dość dobry)


Połowa naszych pomyłek polega na tym, że kierujemy się uczuciem, gdy powinniśmy myśleć. Druga połowa, że rozumujemy, kiedy winniśmy zawierzyć uczuciu.

KARTA POSTACI

Offline

 

#3 2008-07-09 13:31:17

Kamishi

bożek miłości młodzieńczej

11964805
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 579

Re: Leśny Trakt

-Ale mi dogadałaś - powiedział, odgarniając grzywę - Jak ci się tak podobała, to mogę sobie zmienić fryzurę - wyszczerzył się radośnie (Zostanie emo! Zafarbuje włosy na czarno i będzie miał krzyFą grzywkę *_* jak w komiksie xDD) - Niedługo się zatrzymamy - dodał wesoło.

Fakt, trzeba było trochę się oddalić od karczmy i znaleść jakieś dogodne miejsce. Najlepiej z łóżkiem, które obiecał ci Yue.

Offline

 

#4 2008-07-09 13:37:17

Allida

Nawrócony żor

2273582
Zarejestrowany: 2008-05-22
Posty: 344
Profesja: jasnowidz
Pochodzenie: nieznane
Rasa: żor
Miasto: Gallvadoes
Wiek: 94 lata

Re: Leśny Trakt

- Nie ta ostatecznie może być - uśmiechnęła się do niego. - Już się przyzwyczaiłam do ciebie takiego a nie innego. Chciała bym zobaczyć miny naszego pościgu jak iluzje się rozpłyną.Hahahaha. To będzie zabawne. W sumie to trochę ci współczuję, bo wątpię żeby dała ci spokój Taeusie. Teraz tak będe do ciebie mówiła, spodobało mi się - zaczęła się śmiać.
Trochę zwolniła konia by nie musiał już tak gnać.


Połowa naszych pomyłek polega na tym, że kierujemy się uczuciem, gdy powinniśmy myśleć. Druga połowa, że rozumujemy, kiedy winniśmy zawierzyć uczuciu.

KARTA POSTACI

Offline

 

#5 2008-07-09 13:45:54

Kamishi

bożek miłości młodzieńczej

11964805
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 579

Re: Leśny Trakt

-Nie mów tak do mnie - wzdrygnął się - Moja mama miala dziwne pomysły. A wiesz jak dała na imie małemu, wiesz? - spytał złoświle - Kategagris! - wykrzyknął - On to ma dopiero przerąbane - dodał radośnie, choć jego oczy byly dziwnie smutne. Za maską wesołości Yue najwyraźniej ukrywał coraz większy niepokój o brata...

Offline

 

#6 2008-07-09 16:45:38

Allida

Nawrócony żor

2273582
Zarejestrowany: 2008-05-22
Posty: 344
Profesja: jasnowidz
Pochodzenie: nieznane
Rasa: żor
Miasto: Gallvadoes
Wiek: 94 lata

Re: Leśny Trakt

Spojrzała badawczym wzrokiem. Sama też martwiła się o małego.
- No dobra ale jak podpadniesz to mam na ciebie haka. - powiedziała radośnie.
Nie chciała poruszać tematu dotyczącego Kai'a.
- Masz jakieś jeszcze rodzeństwo o takich fajnych imionach?
Prawie nic o nim nie wiedziała, a tak naprawdę to on o niej też mało. Miała zamiar zmienić to w najbliższym czasie.

Ostatnio edytowany przez Allida (2008-07-09 16:49:59)


Połowa naszych pomyłek polega na tym, że kierujemy się uczuciem, gdy powinniśmy myśleć. Druga połowa, że rozumujemy, kiedy winniśmy zawierzyć uczuciu.

KARTA POSTACI

Offline

 

#7 2008-07-09 18:09:46

Kamishi

bożek miłości młodzieńczej

11964805
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 579

Re: Leśny Trakt

-Nie...to znaczy - chyba znowu uderzyłaś w jakiś czuły punkt, bo na twarzy Yue pojawił się grymas smutku, szybko zamaskowany ironicznym uśmiechem - Miałem mieć siostrę o wdzięcznym imieniu Gwendolina, ale zmarła z mamą przy porodzie - powiedział szybko, niemal na jednym tchu - A ty panno ciekawska?

Offline

 

#8 2008-07-09 18:12:34

Allida

Nawrócony żor

2273582
Zarejestrowany: 2008-05-22
Posty: 344
Profesja: jasnowidz
Pochodzenie: nieznane
Rasa: żor
Miasto: Gallvadoes
Wiek: 94 lata

Re: Leśny Trakt

- Ja to w sumie nie wiem. Może matka sie postarała, ale daawno ją nie widziałam - powiedziała dając nacisk na dawno. - Mam przybraną siostrę Catherine.
Nie dała po sobie znać żadnym emocjom, tylko obojętność.

Ostatnio edytowany przez Allida (2008-07-09 18:15:02)


Połowa naszych pomyłek polega na tym, że kierujemy się uczuciem, gdy powinniśmy myśleć. Druga połowa, że rozumujemy, kiedy winniśmy zawierzyć uczuciu.

KARTA POSTACI

Offline

 

#9 2008-07-09 18:19:37

Kamishi

bożek miłości młodzieńczej

11964805
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 579

Re: Leśny Trakt

-Może ją spotkamy po drodze - mruknął jakby...pocieszająco - Skąd wiesz, co przyniesie jutro? - spytal, wzruszając ramionami.

Przed wami pojawiła się duża i dość ładna łąka. Dzieliło was od niej kilka kroków i wydawała się idealna na chwilowy odpoczynek.

Offline

 

#10 2008-07-09 18:23:02

Allida

Nawrócony żor

2273582
Zarejestrowany: 2008-05-22
Posty: 344
Profesja: jasnowidz
Pochodzenie: nieznane
Rasa: żor
Miasto: Gallvadoes
Wiek: 94 lata

Re: Leśny Trakt

- Jakoś nie bardzo mi zależy - powiedziała z niesmakiem. - Nawet bym jej teraz pewnie nie poznała. A co do jutra hmmm, częściowo wiem co przyniesie, jestem jasnowidzem, tyle że nie rozumiem wszystkich wizji - powiedziała z uśmieszkiem.
-Może odpoczniemy tu. - powiedziała zeskakując z konia nie czekając na jego odpowiedź. Po chwili dodała z zaciekawieniem -  Odkąd wiesz, że wiem co myślisz? - powiedziała patrząc mu w oczy.
Interesowało ją które myśli wysłał jej celowo, a które przypadkiem. Chciała rozszyfrować jego podstęp.


Połowa naszych pomyłek polega na tym, że kierujemy się uczuciem, gdy powinniśmy myśleć. Druga połowa, że rozumujemy, kiedy winniśmy zawierzyć uczuciu.

KARTA POSTACI

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl