::Ostatnia wojna::

W świecie pełnym chaosu istnieją przedstawiciele "dwóch światów".
O wygranej zadecyduje ostatnia walka.
Po której stronie staniesz?


#51 2008-05-17 20:37:44

Neriss

bóg życia

Zarejestrowany: 2008-05-02
Posty: 1347

Re: Trakt 1

- Rozumiem - powiedział - nie jestem głupi - powiedział z jakimś takim honorem. Potem jakoś tak uśmiechnął się do siebie jakby dumny z samego siebie. Co go tak tym razem bawiło, nie wiadomo.
Zbliżyli się do wioski. Było tam zaledwie kilka chat, trzy zagrody ze zwierzętami i jakaś karczma oraz mała kapliczka. To wszystko dało się dostrzec z odległości w jakiej byli do wioski.

Offline

 

#52 2008-05-17 20:43:30

Messere

Demon z rodu Sastre

Zarejestrowany: 2008-05-12
Posty: 159
Profesja: Lalkarz
Rasa: Demon
Wiek: 380

Re: Trakt 1

- Za to leniwy i owszem - stwierdził z rozbawieniem. - Teraz mówisz o wiele lepiej. Wcześniej ci się nie chciało...? - uśmiechnął się i skręcił z traktu na drużkę prowadzącą do wioski.


Wojny są pozbawione pamięci i nikt nie ma dość odwagi, aby spróbować je zrozumieć, póki nie umilkną wszystkie głosy zdolne opowiedzieć o tym, co zaszło, póki nie nadejdzie chwila, a w której słowa zaczynają się zacierać, a wtedy powracają z inną twarzą i innym imieniem, by pochłonąć to, co zostało.

karta

Offline

 

#53 2008-05-17 20:48:09

Neriss

bóg życia

Zarejestrowany: 2008-05-02
Posty: 1347

Re: Trakt 1

Zrobił głupią minę, która wydawać się mogła pomieszaniem obrazy z rozbawieniem.
- I. Ale wcześniej cię nie lubiłem, a teraz cię lubię - stwierdził jak małe dziecko - Poza tym co mam mówić? - spytał retorycznie. Uważał, ze i tak nic mądrego do powiedzenia nie ma. poza tym, diabliki uczą się mowy słuchając jej. Gdy słuchał Messere jego słownictwo się wzbogacało. Jego język jednak wciąż nieco kaleczył mowę wspólną.

Offline

 

#54 2008-05-17 20:54:30

Messere

Demon z rodu Sastre

Zarejestrowany: 2008-05-12
Posty: 159
Profesja: Lalkarz
Rasa: Demon
Wiek: 380

Re: Trakt 1

- Teraz mnie lubisz - powtórzył jak echo. - Diabli wiedzą czym sobie na to zasłużyłem. - To pewnie jednak jest mieszaniec. - pomyślał. - Jak na zwykłego diablika jest jednak stanowczo zbyt elokwentny.


Wojny są pozbawione pamięci i nikt nie ma dość odwagi, aby spróbować je zrozumieć, póki nie umilkną wszystkie głosy zdolne opowiedzieć o tym, co zaszło, póki nie nadejdzie chwila, a w której słowa zaczynają się zacierać, a wtedy powracają z inną twarzą i innym imieniem, by pochłonąć to, co zostało.

karta

Offline

 

#55 2008-05-17 21:01:27

Neriss

bóg życia

Zarejestrowany: 2008-05-02
Posty: 1347

Re: Trakt 1

W końcu dotarli do wioski.

/Zjednoczone Ziemie: Część Wschodnia -> Wolne Wioski -> Gar Rial/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl