::Ostatnia wojna::

W świecie pełnym chaosu istnieją przedstawiciele "dwóch światów".
O wygranej zadecyduje ostatnia walka.
Po której stronie staniesz?

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#21 2008-05-18 17:57:17

Kamishi

bożek miłości młodzieńczej

11964805
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 579

Re: Las 'Straconych Snów'

-Tylko pamiętaj, nie śpij - powiedział - Bo się już nie obudzisz - dodał złowieszczo, wybuchając śmiechem. Potem usiadł, znudzony - Skąd siętu wziełaś? - spytał nagle. Widać było, że on też chce jakoś przetrwać tę noc.

Offline

 

#22 2008-05-18 18:08:46

Inoue

Darken

Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 166
Profesja: najemnik
Rasa: anioł ~ darken
Miasto: Antygieh
Wiek: 217 lat

Re: Las 'Straconych Snów'

Podniosła lekko głowę. - Sama chciałabym wiedzieć. - mruknęła, gładząc samymi opuszkami palców leżącą na jej kolanach broń. - A ty? Wyglądasz jakbyś tu mieszkał.


Zepsuta kobieta należy do tego rodzaju istot,
których mężczyźni nigdy nie mają dosyć. Oscar Wilde


KARTA postaci

Offline

 

#23 2008-05-18 18:12:08

Kamishi

bożek miłości młodzieńczej

11964805
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 579

Re: Las 'Straconych Snów'

-Bo mieszkam. Tymczasowo - powiedział, wracając do swojego szalasu. Znowu wyciągnął buteleczkę z dziwnym płynem i upił kilka łyków - Prowadzę badania - dodał.

Offline

 

#24 2008-05-18 21:30:03

Inoue

Darken

Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 166
Profesja: najemnik
Rasa: anioł ~ darken
Miasto: Antygieh
Wiek: 217 lat

Re: Las 'Straconych Snów'

- Tak przypuszczałam. - znów opuściła głowę. - Zgaduje, że ten płyn który ciągle popijasz, to coś, dzięki czemu nie śpisz?
Nagle odwróciła głowę i spojrzała w stronę, gdzie powinien znajdować się jej koń. - Zwięrzętom nic się nie dzieje, kiedy śpią? Wolałabym nie stracić wierzchowca.


Zepsuta kobieta należy do tego rodzaju istot,
których mężczyźni nigdy nie mają dosyć. Oscar Wilde


KARTA postaci

Offline

 

#25 2008-05-19 18:20:56

Kamishi

bożek miłości młodzieńczej

11964805
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 579

Re: Las 'Straconych Snów'

-Tak. Hm, mój koń nie sypia, ale twój może zasnąc...zobaczę wtedy co się dzieje jak ktoś śpi - powiedzial zamyślony - zaczynam żałować, że cię ostrzegłem. Byłabyś moim królikiem doświadczalnym - powiedział cicho, jakby sam do siebie - Może wtedy by się pokazali - otworzył swój wielki wolumin - Nie zdziwilbym się....A może pojawiłby się nowy.

Offline

 

#26 2008-05-19 21:13:51

Inoue

Darken

Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 166
Profesja: najemnik
Rasa: anioł ~ darken
Miasto: Antygieh
Wiek: 217 lat

Re: Las 'Straconych Snów'

- O nie! - poderwała się z ziemi. - Mi ten koń jest potrzebny. Nie po to męczyłam się nad jego treningiem tyle czasu, żeby teraz służył ci jako obiekt doświadczalny. - podeszła do ogiera który już zdążył się położyć i zmusiła go do wstania. Szybko założyła mu uzdę i zaczęła spacer w kółko po polanie. - Co do ostrzegania - odezwała się po chwili - to trzeba było pomyśleć o tym wcześniej.
Zajęła się swoim wierzchowcem, nawet nie myśląc o tym, co powiedział chłopak.


Zepsuta kobieta należy do tego rodzaju istot,
których mężczyźni nigdy nie mają dosyć. Oscar Wilde


KARTA postaci

Offline

 

#27 2008-05-20 18:53:23

Kamishi

bożek miłości młodzieńczej

11964805
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 579

Re: Las 'Straconych Snów'

Spojrzał na nią chłodno, po czym wyciagnął z torby dwie buteleczki
- Przydadzą się tobie i koniu - mruknął, kladąc je obok siebie. Nie, nie poda jej ich. Jeżeli chce, to sama musi je wziąść.

Offline

 

#28 2008-05-20 20:20:01

Inoue

Darken

Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 166
Profesja: najemnik
Rasa: anioł ~ darken
Miasto: Antygieh
Wiek: 217 lat

Re: Las 'Straconych Snów'

Przerwała na chwile obchód wokół polany i spojrzała nieufnie na obie butelki. - A skąd mogę wiedzieć co w nich jest? Proszę o określenie ich zawartości i najlepiej jeszcze składu, bo wątpię, aby to coś składało się tylko z jednego składnika. - poklepała konia. - Niestety, nie ufam ci jeszcze na tyle, aby przyjąć do organizmu coś całkowicie mi nie znanego. A na pewno nie po tym, jak zwierzyłeś mi się ze swoich niecnych planów. - uśmiechnęła się krzywo. - Chciałabym także dowiedzieć się, czego chcesz w zamian. Już dawno przestałam wierzyć w bezinteresowność na tym jakże interesownym świecie.


Zepsuta kobieta należy do tego rodzaju istot,
których mężczyźni nigdy nie mają dosyć. Oscar Wilde


KARTA postaci

Offline

 

#29 2008-05-21 19:24:48

Kamishi

bożek miłości młodzieńczej

11964805
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 579

Re: Las 'Straconych Snów'

- To jakiś magiczne gówno - prychnąl, obracając w rękach buteleczkę - łyk starczy na odgonienie snu na parę godzin, ale im dużej używasz tym na mniej - zaśmiał się - Zawiera...sam nie wiem. Ale jak się to pije bez przerwy to może zabrać 10 lat życia - umilkł na chwilę - A co do...tego co chcę w zamian - po raz pierwszy uważnie jej się przyjrzał - Kiedyś przyjdę po swój dług. A wtedy bezwarunkowo będziesz musiała go splacić - powiedział od niechcenia - W końcu to ratuje ci życie.

Offline

 

#30 2008-05-22 17:05:53

Inoue

Darken

Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 166
Profesja: najemnik
Rasa: anioł ~ darken
Miasto: Antygieh
Wiek: 217 lat

Re: Las 'Straconych Snów'

Nie przypadły jej do gustu jego słowa. Nienawidziła mieć niespłaconych długów, tym bardziej, że nie wiedziała, jaką mają cenę. Ale jakie miała wyjście? Albo się zgodzić i żyć (przynajmniej jeszcze przez pewien czas), albo zginąć w tym przeklętym lesie.
Co jak co, ale ceniła sobie swoje zdrowie. W związku z tym znów uśmiechnęła się i sięgnęła po butelki. Wypiła pare łyków.
Następnie wyjęła garść owsa z juków i ,,doprawiła'' ją substancją, po czym podała karoszowi.


Zepsuta kobieta należy do tego rodzaju istot,
których mężczyźni nigdy nie mają dosyć. Oscar Wilde


KARTA postaci

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl