::Ostatnia wojna::

W świecie pełnym chaosu istnieją przedstawiciele "dwóch światów".
O wygranej zadecyduje ostatnia walka.
Po której stronie staniesz?

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#41 2008-05-22 22:27:42

Kamishi

bożek miłości młodzieńczej

11964805
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 579

Re: Las 'Straconych Snów'

- Lysquee Strai. Żora. Nekromanta - powiedział od niechcenia- Teraz wypadałoby powiedzieć coś w stylu "miło poznać" - zironizował - Ale zgaduję, że ani tobie, ani mi nie jest miło - powiedział całkowicie szczerze.
Nagle, gdzieś u góry zakrakal ptak. Rudowłosy zaklnął szpetnie - Oni się boją ptaków, wybije wszystkie - wysyczał przez zęby.

Offline

 

#42 2008-05-22 22:40:45

Inoue

Darken

Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 166
Profesja: najemnik
Rasa: anioł ~ darken
Miasto: Antygieh
Wiek: 217 lat

Re: Las 'Straconych Snów'

- Powodzenia. - powiedziała naśladując jego ton. Wstała i poszła po walający się w trawie miecz, który nawet nie wiedząc kiedy upuściła na ziemię.
Następnie wróciła na swoje miejsce i przyjęła pozycję wyjściową, czyli miecz położyła na kolanach, rękami objęła nogi i pochyliła głowę. Niech ta noc szybciej mija... Czuła, że przez najbliższy tydzień nie zbliży się do żadnego lasu bliżej, niż na 50 metrów.


Zepsuta kobieta należy do tego rodzaju istot,
których mężczyźni nigdy nie mają dosyć. Oscar Wilde


KARTA postaci

Offline

 

#43 2008-05-22 22:44:58

Kamishi

bożek miłości młodzieńczej

11964805
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 579

Re: Las 'Straconych Snów'

Spojrzał na to, co zrobiła i wybuchnąl śmiechem
- Myślisz, że gdybym chciał zrobić , to twój marny rapier mnie powstrzyma? - spytał. On cię wyśmiewał...Po prostu turlal się po trawie ze śmiechu - To było najbardziej żałosne posunięcie na świecie - wysapał, przeturlawszy się na brzuch.

Offline

 

#44 2008-05-22 23:12:05

Inoue

Darken

Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 166
Profesja: najemnik
Rasa: anioł ~ darken
Miasto: Antygieh
Wiek: 217 lat

Re: Las 'Straconych Snów'

Spojrzała na niego wściekle. - Ani mi się śni ganiać cię po lesie, aby ratować zamieszkującą go faunę. Mam głęboko gdzieś ten przeklęty las. Ja tylko chcę jak najszybciej go opuścić - warknęła. - Ty tu sobie siedź z nimi... - zaznaczyła ostatnie słowo - ... i uganiaj się za swoimi ptaszyskami. Życzę wszystkiego najlepszego.


Zepsuta kobieta należy do tego rodzaju istot,
których mężczyźni nigdy nie mają dosyć. Oscar Wilde


KARTA postaci

Offline

 

#45 2008-05-22 23:16:41

Kamishi

bożek miłości młodzieńczej

11964805
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 579

Re: Las 'Straconych Snów'

Spojrzał na nią tym zimnym wzrokiem i...znowu wybuchnął śmiechem
- Ja się wcale nie uganiam za ptarzyskami aniołku - powiedział kpiąco - Ptarzyska są tylko efektem ubocznym aniołeczku - dodał - Ja tu badam coś, o czym twój maleńki móżdzek nawet nie ma pojęcia - przeturlał się na plecy i ziewnął.

Offline

 

#46 2008-05-22 23:28:55

Inoue

Darken

Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 166
Profesja: najemnik
Rasa: anioł ~ darken
Miasto: Antygieh
Wiek: 217 lat

Re: Las 'Straconych Snów'

Nie czuła potrzeby odpowiedzenia mu. Już dawno temu nauczyła się ignorować takie nic nie warte obelgi. Uświadomiły jej one tylko, że ma do czynienia z zarozumiałym smarkaczem, który nie widzi nic poza swoim ,,eksperymentem''. A z takimi nie zwykła dyskutować. Bo i po co?


Zepsuta kobieta należy do tego rodzaju istot,
których mężczyźni nigdy nie mają dosyć. Oscar Wilde


KARTA postaci

Offline

 

#47 2008-05-22 23:40:25

Kamishi

bożek miłości młodzieńczej

11964805
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 579

Re: Las 'Straconych Snów'

Mimo to, że księżyc nadal świecił, kamień przestal emanować tą dziwną aurą...
-Zaraz się zacznie - nagle w glosie żory pojawilo się coś innego niż ironia czy kpina. Pojawil sie entuzjazm małego dziecka - Zobaczysz- złapal ją za ramię - To będzie niesamowite!
Nagle, niewiadomo skąd, pośród drzew zaczęły przemykać biale postacie i znowu usłyszałaś te szepty. Jak wtedy, w lesie.
-Widać je tylko w nocy - powiedzial cicho, patrząc na istoty jak oczarowany.
Istoty przemykały między drzwami a ich głosy łączyły się w jakąś harmonijną melodię. Jednak nie śpiewały, każda z nich wypowiadała "swoje słowa" jak jakąś mantrę.

Offline

 

#48 2008-05-22 23:45:55

Inoue

Darken

Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 166
Profesja: najemnik
Rasa: anioł ~ darken
Miasto: Antygieh
Wiek: 217 lat

Re: Las 'Straconych Snów'

Szarpnęła się lekko kiedy złapał ją za ramię. Było to głupie, ale całkowicie instynktowne. Spojrzała na niego z politowaniem, chociaż wątpiła aby to zauważył.  Wyraźnie przejęty był dziejącym się wokół nich zjawiskiem. Ją też to zaciekawiło.
Odgarnęła włosy z oczu i śledziła ruch białych postaci, wsłuchując się przy okazji w ich głosy. Pierwszy raz spotkała się z czymś takim.


Zepsuta kobieta należy do tego rodzaju istot,
których mężczyźni nigdy nie mają dosyć. Oscar Wilde


KARTA postaci

Offline

 

#49 2008-05-22 23:53:42

Kamishi

bożek miłości młodzieńczej

11964805
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 579

Re: Las 'Straconych Snów'

Chodź ze mną, chodź śpiewała jakaś mala dziewczynka z zasłoniętą twarzą. Trudno było jednak dostrzec w co była ubrana.
I tak zaraz zginiesz ktoś, przypominający kata biegł w druga stronę, jakby grajac w berka z kobietą, która powtarzała Zamknij oczy, to nie będzie bolało . Wyglądała tak, jakby była zakrwawiona...
Cała gama dziwnych postaci. Gdy przyjrzalaś się im, zauważyłaś, że część ma więcej kończyn niż powinna, niektórzy mają mniej a jeszcze inny zamiast nóg mają kopyta. I wtedy dopiero zauważyłaś ich czerwone oczy, wielkie zeby i wydłużone, zakrwawione paznokcie. Wszystkie te postaci wyglądały makabrycznie...Ale było w nich coś hipnotyzującgo, co niepozwolilo Ci odwrócić wzroku.  Nawet...to dziwne, ale czulaś, jakby Cię wzywali, twoje nogi rwały się, byś poszła w ich stronę.

Offline

 

#50 2008-05-23 00:04:21

Inoue

Darken

Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 166
Profesja: najemnik
Rasa: anioł ~ darken
Miasto: Antygieh
Wiek: 217 lat

Re: Las 'Straconych Snów'

Z trudem zmusiła się do zrobienia kroku w tył. Najwyraźniej jej instynkt samozachowawczy działał bez zarzutu nawet w tak ekstremalnych sytuacjach jak ta. Głośno nabrała powietrza. Chciała zamknąć oczy, odwrócić się. Coś jednak przykuwało jej wzrok i ciało na tyle skutecznie, że była zdolna jedynie do stania w miejscu i chrapliwego oddychania. Zaczęła się bać. Pierwszy raz od bardzo długiego czasu. Jej ciałem wstrząsały silne dreszcze.


Zepsuta kobieta należy do tego rodzaju istot,
których mężczyźni nigdy nie mają dosyć. Oscar Wilde


KARTA postaci

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl